Attālināta biroja noma

Diennakts 24x7 piekļuve virtuālajam darba galdam no jebkuras vietas, darba galdi ar Windows operētājsistēmu un uzstādītu Microsoft Office Standart paķeti katram lietotājam.

Biznesa automatizācija

Automatizācijas projektu realizācija, 1C programmu pielāgošana klienta vajadzībām, konsultācijas pa telefonu vai pie Jums birojā, apmācība uzskaites kārtošanas jomā 1C programmās, 1C programmas produktu pārdošana.

Hostings

Ideāli piemērots interneta veikaliem, portāliem, on-line servisiem un pakalpojumiem, uz 1C-Bitrix CMS un citās CMS uzbūvētam web lapam, pilna atbilstība tehniskajām prasībām, labāks ražīgums.

Interneta veikali

Integrācija ar 1C, maksājumu sistēmu pieslēgšana (interneta bankas, kredītkartes, PayPal un citas), dizaina izstrāde, SEO, augsts drošības līmenis, preču piegādes vadība, pasta ziņojumu un SMS ziņojumu nosūtīšana pircējam.

IT pakalpojumi

Help desk, IT audits un IT konsaltings, lokālu tīklu projektēšana un montāža, informācijas drošība, serveru infrastruktūras uzbūve un uzturēšana.

Mobilā automatizācija

Noliktavas uzskaites automatizācija ar datu vākšanas termināļu palīdzību, tirdzniecības pārstāvju mobils darbs, noliktavu, veikalu, pamatlīdzekļu inventarizācija, preču pieņemšanas un nokraušanas kontrole.

Serviss "Bitrix 24"

Uzdevumu un projektu vadība, kalendāri, on-line dokumenti, čats un video zvani, CRM, sociālais tīkls, personāla vadība, datu glabāšana, pasta klients, mobilais klients, zvani uz parastajiem telefoniem.

Tirdzniecības aprīkojums

Datu vākšanas termināli, kases sistēmas, svītrkodu skaneri, karšu lasītāji, etiķešu printeri un to izejmateriāls, apmeklētāju skaitītāji. Etiķešu izgatavošana pēc pasūtījuma. Pārdošana, pieslēgšana, iestatīšana un atbalsts