Web lapu izstrāde

Jūs varat noformēt pieteikumu pakalpojumam tīmekļa vietnē

 Uzdot jautājumu  Pasūtīt
Web lapu izstrāde
Mūsu darba pamatprincips – individuāla pieeja katram klientam, oriģinālu ideju izstrāde, stilīgs dizains un paši mūsdienīgākie programmēšanas risinājumi. Kompleksa pieeja tīmekļa vietnes izstrādei, sākot ar plānošanu un projektēšanu un beidzot ar reklāmas kampaņu virzīšanu un novadīšanu, nodrošina noteikto uzdevumu risināšanas maksimālo efektivitāti. 

Praktiskā pieredze ļāva mums izdalīt darba posmus tīmekļa vietnes izstrādes laikā:  web

Sagatavošanas posms:
  • Projekta mērķu noteikšana, informācijas vākšana, nākamās tīmekļa vietnes biznesa modeļa uzbūve. Vēlams, lai būtu nepieciešamie sākotnējie dati, tādi kā auditorijas, kuru vēlaties piesaistīt, portrets, ko vēlaties viņiem piedāvāt, Jūsu firmas stila elementi (ja ir, bet, ja nav – mēs to varam izstrādāt Jums paši), atsauces uz tīmekļa vietnēm, kuras Jums patīk no uzbūves, noformējuma redzes viedokļa u.tml. Pamatojoties uz iegūtajiem datiem, tiek izstrādāta tīmekļa vietnes koncepcija un sagatavots tehniskais uzdevums, saskaņots nepieciešamais budžets un parakstīts līgums.

Tehniskais izpildījums:
  • Tiek veidots tīmekļa vietnes dizains skiču veidā, kuras tiek piedāvātas apstiprināšanai.
  • Atbilstoši apstiprinātajam TU un skicēm tiek izstrādāti tīmekļa vietnes šabloni un tās programmēšanas daļa, interaktīvie servisi un datu bāzes.
  • Tālāk tīmekļa vietnes darba modelī ievieš saturu, apstrādā un sagatavo publicēšanai attēlus un tekstus. Nepieciešamības gadījumā tiek veikta tīmekļa vietnes tekstu un struktūras optimizēšana.
  • Visi sagatavotie materiāli tiek maketēti un pārnesti uz tīmekļa vietni. Jebkurā brīdī klients var kontrolēt darbu izpildes gaitu, ielogojoties ar speciālas testa atsauces palīdzību.


Publicēšana internetā:web public 

  • Gatava tīmekļa vietne tiek palaista testa ekspluatācijā, pārnesta uz darba serveri ar izvēlētu hostingu. Pasūtītāja personālu apmāca darbam ar tīmekļa vietnes vadības sistēmu, pēc kā projekts tiek palaists ekspluatācijā.
Atsauksmes

Atsauksmju nav.

Uzrakstīt atsauksmi

* - Obligātie lauki