1С:Mobilā tirdzniecība

Jūs varat noformēt pieteikumu pakalpojumam tīmekļa vietnē

 Uzdot jautājumu  Pasūtīt
1С:Mobilā tirdzniecība

Produkts “1C: Mobilā tirdzniecība” paredzēts mobilās tirdzniecības automatizācijai ar mobilo iekārtu (viedtālruņu, planšetdatoru) palīdzību, iOs un Android operētājsistēmu vadībā. Produkts ļauj automatizēt vairumtirdzniecības kompāniju un izplatītājkompāniju, kuras izmanto uzskaites sistēmas uz “1C:Uzņēmums 8” platformas, piemēram, “1C:Tirdzniecības vadība red. 11”, “1C: ERP Uzņēmuma vadība 2.0”, dažādus darbības veidus.

Izmantojot produktu “1C:Mobilā tirdzniecība”, tirdzniecības pārstāvis saņem instrumentu, kurš palīdz viņam pildīt darbu efektīvāk – ar minimālām laika izmaksām un vismazāko starp operāciju skaitu. Tas ir uzskatāmi parādīts shēmā, zemāk.

Preču pasūtījumu biznesa procesu salīdzināšana mobilajā tirdzniecībā variantos, izmantojot vai neizmantojot mobilās iekārtas.

 

 
Pasūtījumu vākšana un apstrāde preču piegādei

Izmantojot produktu “1C:Mobilā tirdzniecība”, tirdzniecības pārstāvis noformē pasūtījumu preču piegādei mobilajā iekārtā, atrodoties tieši pie klienta un precizējot viņa vēlmes. Pēc noformēšanas pasūtījums tiek nosūtīts uz biroju attālināti, izmantojot iekārtas interneta pieslēgumu GSM vai Wi-Fi tīklā. Noformējot pasūtījumu tirdzniecības pārstāvis ņem vērā sekojošus aktuālus datus, kuri saņemti no biroja uzskaites sistēmas:

 • Preču atlikumi;

 • Preču cenas;

 • Atlaides precēm;

 • Informācija par klienta parādiem.

Darbs ar līgumiem

Vairumtirdzniecības kompānijas vai izplatītājkompānijas un klienta starpā vienlaicīgi var noslēgt vairākus līgumus, kuros tiek precizēti piegādes nosacījumi un termiņi, cenu veidošanas mehānisms, apmaksas noteikumi un termiņi, un tā tālāk. Produktā “1C:Mobilā tirdzniecība” paredzēta iespēja noformēt dokumentus, ņemot vērā līgumu nosacījumus. Papildus iespēja ir arī dokumentu apskate līgumu griezumā.

Daudznoliktavu uzskaite

Izmantojot produktu “1C:Mobilā tirdzniecība”, tirdzniecības pārstāvis var strādāt ar aktuāliem datiem pēc atlikumiem visās savas kompānijas noliktavās un noformēt pasūtījumus, piesaistot pasūtījumu konkrētai noliktavai vai pat noliktavu sarakstam. Piemēram, šāds uzdevums ir aktuāls, kad jāņem vērā noliktavas attālums līdz klientam.

 

 

 

Savstarpējo norēķinu uzskaite

Vairumtirdzniecības kompānijas vai izplatītājkompānijas un klienta starpā pastāv dažādas finanšu saistības. Tās var rasties maksājuma pieļaujama kavējuma, preču piegādes realizācijai, preču atgriešanas no klienta rezultātā. Produkts “1C:Mobilā tirdzniecība” ļaus tirdzniecības pārstāvim operēt ar aktuālu informāciju par savstarpējiem norēķiniem ar viņa klientiem.

Kases operāciju uzskaite

Produktā “1C:Mobilā tirdzniecība” paredzēta naudas līdzekļu ienākumu un izdevumu uzskaites kārtošanas iespēja. Tirdzniecības pārstāvis var fiksēt izdevumus atbilstoši summām uzreiz mobilajā ierīcē (transporta, degvielas, pārtikas izdevumi), kā arī fiksēt naudas līdzekļu ienākumus (pasūtījumu priekšapmaksa).

Darbs ar cenu tipiem un atlaidēm

Vairumtirdzniecības kompānija vai izplatītājkompānija var izmantot darbā dažādus cenu tipus, atkarībā no līguma nosacījumiem ar klientu, mārketinga akcijām. Papildus kompānija var atļaut tirdzniecības pārstāvim piešķirt klientiem dažādas atlaides. Produktā “1C:Mobilā tirdzniecība” var izmantot neierobežotu cenu tipu skaitu, t.sk. ņemot vērā atlaides.

Produkta “1C:Mobilā tirdzniecība” papildus iespējas:

 • Preču, klientu un tirdzniecības punktu teksta meklēšana;

 • Klientu, tirdzniecības punktu, preču, līgumu izveide;

 • Dokumentu saraksta filtrācija pēc dažādiem kritērijiem;

 • Fotogrāfiju izveide mobilajā ierīcē ar to nākamo nostiprināšanu aiz dažādiem dokumentiem;

 • Tirdzniecības punktu izvietojuma ģeogrāfiskajās kartēs apskatīšana mobilajā ierīcē;

 • Darbs ar dažādiem pārskatiem, kuri tiek veidoti gan mobilajā ierīcē, gan arī izkrauti no uzskaites sistēmas;

 • Piekļuves tiesību iestatīšana tirdzniecības pārstāvjiem.
Atsauksmes

Atsauksmju nav.

Uzrakstīt atsauksmi

* - Obligātie lauki