Interneta veikali

Jūs varat noformēt pieteikumu pakalpojumam tīmekļa vietnē

 Uzdot jautājumu  Pasūtīt
Interneta veikali

web shop

Interneta veikals – tā nav atsevišķa tirdzniecības joma, bet gan viena no tās formām, tāpēc interneta veikala izveidi mēs iesakām firmām, kuras nolēma atvērt savu pārstāvniecību tīklā. Tā kā galvenais uzdevums tirdzniecībā ir produkcijas realizācija – pateicoties on-line veikala izveidei tiek atvērts papildus noieta punkts, kurš, to pareizi atbalstot un pavadot, var kalpot par vienu no galvenajiem ienākumu avotiem.

Interneta veikala priekšrocības pārdevējam ir acīmredzamas: tas spēj nest Jums peļņu visu diennakti. Pircēja priekšrocības: sīki apraksti, zemas cenas salīdzinājumā ar tradicionāliem veikaliem, piegāde, informācija par preču esamību noliktavā, iegādes ērtība.

No pirmā acu skatiena interneta veikala izveide maz ar ko atšķiras no parastas tīmekļa vietnes izveides. Patiesībā tas ir sarežģītāks uzdevums, jo izvirza veselu virkni ar specifiskām prasībām pret sistēmas uzbūvi: rūpīgi pārdomāta navigācijas sistēma, ērts darbs ar preču katalogu, servisa funkciju esamība (tādu kā salīdzināšana, alternatīva navigācija, ērta pasūtījumu sistēma – pircēja grozs u.tml.)

Elektronisku veikalu izveidē mūsu kompānijai ir vislielākā veiksmīga darba pieredze. Pirmkārt, pateicoties mūsu pašu izstrādēm – satura vadības sistēmai, kura uzbūvēta, maksimāli ievērojot interneta veikalu lietotāju vajadzības.

Atsauksmes

Atsauksmju nav.

Uzrakstīt atsauksmi

* - Obligātie lauki