Misija

Mūsu misija ir sasniegt tādu automatizāciju, kad cilvēks nodarbosies tikai ar radošiem uzdevumiem.

Sauklis

Аutomatizējam visu, izņemot radošumu.

Galvenas vērtības

Interfeiss

Mēs vadāmies no tā, ka ērts un ergonomisks lietotāja interfeiss ir svarīgs nosacījums programmu ieviešanā, tam jānodrošina ātru un nekļūdīgu informācijas ievadīšanu un analīzi.

Ātrums

Mēs cenšamies nodrošināt klientam operatīvas konsultācijas un nekavējoties novērst traucējumus, lai lietotājs varētu vienmēr rēķināties ar ātru un kvalitatīvu palīdzību un netērētu savu laiku programmas vainas dēļ.

Pamatīga pieeja

Līdz ieviešanai mēs pētam klienta biznesu, analizējam kompānijas procesus un struktūru, lai piedāvātu efektīvāko sistēmu, kura ļauj ar minimālām informācijas ievades izmaksām saņemt paplašinātu analītisku pārskatu.

Atklātība

ONEtec nebaidās būt par atklātu kompāniju. Mūsu galvenais princips – mūsu darbību maksimāla caurspīdība un izpratne ar klientu.

Elastība

Mums ir saprotoša attieksme pret klienta piedāvātajām izmaiņām un mēs esam gatavi pakārtoties klienta prasībām un ritmam, radod optimālus risinājumus.

Drošība

Mēs vienmēr tiecamies piedāvāt drošus risinājumus. Drošība mums nozīmē informācijas konfidencialitātes, vienotības un pieejamības uzturēšanu.

Atbildība

Mēs esam pilnībā atbildīgi par darba kvalitāti un rezultātu, mums ir svarīgi, lai mūsu ieviestā sistēma funkcionētu saskaņā ar pasūtītāja vajadzībām un palīdzētu viņa biznesa izaugsmei un attīstībai.

Ilgtermiņa attiecības

Attiecības ar mūsu klientiem un partneriem ir viens no svarīgākajiem mūsu panākumu faktoriem. Mēs cenšamies veidot ilgstošas attiecības ar mūsu klientiem un partneriem, kuras ir balstītas uz cieņu un savstarpēju izdevīgumu.

Inovācijas

Savā darbā ONEtec tiecas izmantot pēdējos sasniegumus IT un projektu tehnoloģiju jomā.