IT audits un IT konsaltings

Jūs varat noformēt pieteikumu pakalpojumam tīmekļa vietnē

 Uzdot jautājumu  Pasūtīt
IT audits un IT konsaltings
Korporatīvu informācijas sistēmu audits (IT audits) ir efektīva vadības procesa neatņemama sastāvdaļa. IT audits ļauj savlaicīgi veidot priekšstatu par kompānijas iespējamiem riskiem, prognozēt kļūdas un traucējumus, bez tam, arī uzņēmuma vispārējā vadības efektivitāte lielā mērā ir atkarīga no tās informācijas raksturojumiem, kura tiek izmantota lēmumu pieņemšanā.

IT audita rezultātā sniegtā informācija ļauj novērtēt organizācijas resursu izmantošanas efektivitāti un kvalitāti. IT riski tiek analizēti no vispārējā drošības nodrošināšanas uzdevuma redzes viedokļa, ieskaitot informācijas sistēmu (programmēšanas un tehnisku kompleksu, datu pārraides tīklu utt.) un pašas sistēmas, kuru tie glabā, nodod un apstrādā, konfidencialitātes, vienotības un pieejamības nodrošināšanas uzdevumus.

Novērtējot IT riskus, tiek īstenoti sekojoši pasākumi:

  • Kompānijā ekspluatējamo IT servisu audits.
  • Izmantojamā aprīkojuma, kabeļtīklu un programmatūras audits.
  • Servisu klasifikācija pēc kritiskuma attiecībā uz iekšējiem procesiem no biznesa redzes viedokļa.
  • Esošās infrastruktūras atestācija attiecībā uz atbilstību apzīmētajām prasībām un priekšlikumu izstrāde to realizācijai.

Pateicoties IT auditam var precīzāk identificēt gan procesu un/vai infrastruktūras vienību šaurās vietas, gan arī vajadzības pēc to nostrādes.

Atsauksmes

Atsauksmju nav.

Uzrakstīt atsauksmi

* - Obligātie lauki